mlad_ikonomist11_JbpDkYMl

Форуми на СИБ

Носители на наградите на Дванадесетото издание на Националния конкурс „Млад икономист – 2016г.”

6 юни , 2016  

НОСИТЕЛИ НА НАГРАДИТЕ  на Дванадесетото издание на Националния конкурс  „Млад икономист – 2016г.” под надслов  „Гласът на младите за силна икономика” на тема „Моята бизнес идея“ в категориите „ученици”, „студенти”, „докторанти”, „млади специалисти и предприемачи до 35 години”,София, 11 юни 2016г.

Категория „Ученици”:

Първо място – Теменуга Асенова, Национална финансово-стопанска гимназия, София
Грамота и Парична награда – 250 лв.

Второ място – Десислава Русева, Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт, Казанлък
Грамота и Парична награда – 200 лв.

Трето място – Стойчо Динев, Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт, Казанлък
Грамота Парична награда – 150 лв.

Специални награди

Първа Специална награда на Холдингово дружество „Корпорация за технологии и иновации” АД – Пловдив,
Стела Първева, Варненска търговка гимназия „Г.С. Раковски“
Грамота и Парична награда – 150 лв.

Втора Специална награда на Фондация „Атанас Буров” – София,
Зекие Расим, Мелис Вели, Средно общообразователно училище „Йордан Йовков“ – Кърджали
Грамота и Парична награда – 150 лв.

Трета Специална награда на „Атлас Финанс” АД, Пловдив,
Емилиян Стоянов, Национална финансово-стопанска гимназия, София
Грамота и Парична награда – 150 лв.

Четвърта Специална награда на Фондация „проф. д-р В. Гаврийски”- София,
Виктория Радонова, Професионална гимназия „Асен Златаров“, Видин
Парична награда – 150 лв

Категория „Студенти”

Първо място – Дениз Еминов, Селиме Хасанова, Гюнер Зекрие, Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
Грамота и Парична награда – 250 лв.
Второ място – Илко Радев, Икономически университет – Варна
Грамота и Парична награда – 200 лв.
Трето място – Сехер Мехмедова, Икономически университет, Варна
Грамота и Парична награда – 150 лв.

Специални награди

Първа Специална награда на Българска стопанска камара, София,
Ангел Младенов, Икономически университет-Варна
Парична награда – 200 лв.

Втора Специална награда на Холдинг „Стара планина ” АД- София,
Славка Михайлова, Ирина Стоянова, Икономически университет, Варна
Предметна награда – Таблет

Трета Специална награда на Холдинг „Стара планина”
Елица Данева, Милена Енчева-Ганчева, Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
Предметна награда – Таблет

Четвърта Специална награда на Международен панаир Пловдив АД,
Главният изложбен център на България, навършващ 120 г. от създаването му,
Милена Йорданова, Виолина Спасова, Джингиз Шабан, Цветелин Митков, Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
Парична награда 200 лв.

Трето, категория „Докторанти”:
Първо място – Не се присъжда
Второ място – Не се присъжда
Трето място – Не се присъжда

Специални награди

Специална награда на Асоциацията на индустриалния капитал в България,
Докторант Марияна Евгениева Любенова, Стопанска академия „Д.А.Ценов“-Свищов, Катедра „Индустриален бизнес и предприемачество“
Предметна награда – Таблет

Категория „Млади специалисти и предприемачи до 35 години”:

Първо и Трето място – Не се присъждат
Второ място – Иван Апостолов, Влади Куршумов, асистенти-изследователи в Икономически университет – Варна
Грамота и Парична награда – 200 лв.

Специални награди

Специална награда на Председателя на УС на Съюза на икономистите в България, София,
София Василева Филева, мениджър в „Пасат Антени“ ООД, гр. Пещера
Парична награда – 200 лв.
С номинационна грамота за успешно представяне в Националния конкурс „Млад икономист–2016г.”, класирани с над 30 точки се награждават участници-ученици, студенти и млади предприемачи:

Категория „Ученици”

1. Християна Андреева – ПГИУ „Елиас Канети”, Русе
2. Яница Иванова и Росен Христов – Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт, Казанлък
3. Господинка Капсамунова – ПГИ „Ал. Константинов” Кърджали
4. Миглена Цветанова и Ивайло Иванов – Професионална гимназия „Асен Златаров“, Видин
5. Мария Тодорова- Професионална гимназия „Асен Златаров“, Видин
6. Кристин Кръстева и Сузана Симеонова – Професионална гимназия „Асен Златаров“, Видин
7. Яна Стоева – Варненска търговка гимназия „Г.С. Раковски“
8. Йоана Добрева, Пламена Пенкова, Стефани Добрева, Юлия Иванова- Варненска търговка гимназия „Г.С. Раковски“
9. Габриела Цекова и Величка Златкова – НФСГ, София

Категория „Студенти”

1. Исидор Карадимов – ВУЗФ
2. Лъчезар Фотев – УНСС
3. Маргарита Кичукова – СУ „Кл. Охридски”
4. Мирослав Ангелов и Мария Тепавичарова – Икономически университет Варна
5. Радина Тодорова- Икономически университет -Варна
6. Женя Загорчева – Икономически университет -Варна
7. Иваничка Димитрова и Тихомир Боянов – ВТ университет „Св.Св. Кирил и Методий”
8. Венелин Ковачев, Радина Калайджиева и Ива Миховска – Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
9. Тихомир Петков – Икономически университет -Варна
10. Антония Тодорова – Икономически университет -Варна
11. Радина Петрова – СА „Д.А. Ценов” -Свищов
12. Марина Стоянова- Икономически университет Варна
13. Камелия Георгиева – Икономически университет Варна
14. Анна Иванова – Икономически университет – Варна
15. Милен Спасов – СА „Д.А.Ценов” – Свищов
16. Десислава Георгиева, Теодора Тонева и Станка Димитрова -Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
17. Кристиян Манолов – УНСС, София
18. Георги Георгиев и Стефан Крумов – Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
19. Цветелина Найденова, Трифон Станчев, Биляна Иванова и Яна Бонева – Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
20. Виктор Тодоров, Мирослава Колева, Диляна Герова и Виктор Герчев-Шуменски университет „Епископ К. Преславски“
21. Десислава Попова – Шуменски университет „Епископ К. Преславски“

Категория „Млади специалисти и предприемачи“

1. Петър Николов – фирма СиСофт ООД, Варна
2. Драгомир Маринов- СА „Д.А. Ценов” -Свищов

Председател на Националното жури:

София, 4 юни 2016г. проф. д-р ик.н. Нено Павлов


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *