1SIB MIk

Конкурс Млад икономист

НОСИТЕЛИ НА НАГРАДИТЕ на Тринадесетото издание на Националния конкурс „Млад икономист – 2017г.”

2 юни , 2017  

НОСИТЕЛИ НА НАГРАДИТЕ

на Тринадесетото издание на Националния конкурс

„Млад икономист – 2017г.” под надслов

„Гласът на младите за силна икономика”

на тема „Икономическото неравенство в 21 век“

в категориите „ученици”, „студенти”, „докторанти”, „млади специалисти и предприемачи до 35 години”, София, 10 юни 2017г.

Първо, категория „Ученици”:

Първо място: Ивон Йорданова Гавазова, Национална финансово-стопанска гимназия, гр. София

Второ място – Таня Кирилова Кирилова , Финансово-стопанска гимназия „Атанас Буров“, гр. Хасково

Трето място – Симона Владимирова Пачеджиева , Неврокопска професионална гимназия „Димитър Талев“ , гр. Гоце Делчев

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Първа Специална награда на Холдингово дружество „Корпорация за технологии и иновации” АД – Пловдив,

Емилиян Викторов Стоянов, Национална финансово-стопанска гимназия, гр. София

Втора Специална награда на Фондация „Атанас Буров” – София,

Антония Пламенова Арсенова , ПГСУАУ „Атанас Буров“, гр. Силистра

Трета Специална награда на „Етик Финанс” АД, Пловдив,

Лорета Валентинова Любенова и Виктория Ивова Миладинова, ПГ „Проф. д-р Асен Златаров“, гр. Видин

Четвърта Специална награда на Фондация „проф. д-р В. Гаврийски”- София, Денис Пламенов Павлов – 23 СУ „Фр. Жолио-Кюри“, София

Второ, категория „Студенти”

Първо място – Моника Мирославова Живкова и Теодор Янчев Йорданов, Икономически университет, гр. Варна

Второ място – Беатрис Венциславова Любенова, Стопанска академия „Димитър А. Ценов“, гр. Свищов

Трето място – Кирил Йорданов Мирчев, Югозападен Университет „Неофит Рилски“, гр. Благоевград

Трето място – Гергана Пламенова Кепова, Пловдивски Университет „Паисий Хилендарски“, гр. Пловдив

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Първа Специална награда на Българска стопанска камара, София,

Сафие Байрам Ибрям , УНСС, гр. София

Втора Специална награда на Холдинг „Стара планина” – София,

Златко Антонов Русев , ПУ „Паисий Хилендарски“, гр. Пловдив

Трета Специална награда на Холдинг „Стара планина”

Стефани Борисова Александрова , University of Bath , Великобритания

Четвърта Специална награда на Фондация „проф. Минко Русенов” – гр. Свищов

Юлия Атанасова Неделчева , СУ „Св. Климент Охридски“, гр. София

Трето, категория „Докторанти”:

Първо място – Светлана Владимирова Иванова, Икономически университет, гр. Варна

Второ място – Йордан Стефанов Йорданов , Стопанска академия „Д.А.Ценов“, гр. Свищов

Трето място – не се присъжда

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Специална награда на Асоциацията на индустриалния капитал в България,

Николай Димитров Кацарски , УНСС, гр. София

Четвърто, категория „Млади специалисти и предприемачи до 35 години”:

Първо, Второ и Трето място – не се присъждат

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Специална награда на Международен панаир Пловдив АД

и Генералния консул на Чехия в България

Марияна Евгениева Любенова, гр. София

На участниците класирали се на първо, второ и трето място се присъжда грамота и парична награда, а на носителите на специална награда парични или предметни награди.

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Специалната награда на Академичния съвет на Генералния спонсор – Пловдивски университет – прием на всички ученици без приемен изпит за студенти от учебната 2017-2018г., класирали се на първо, второ и трето място и носители на специална награда.

С номинационна грамота за успешно представяне в Националния конкурс „Млад икономист–2017г.”, класирани с над 30 точки се награждават следните участници – ученици студенти:

Категория „Ученици”

Василена Стефанова Василева – Търговска гимназия „Княз С. Търновски“, Стара Загора

Анжелика Николова Иванова – ФСПГ „В. Левски“, Монтана

Мария Иванова Тодорова – ПГ „Проф. д-р А. Златаров“, Видин

Симона Владимирова Вълкова – ПГ „Проф. д-р А. Златаров“, Видин

Стефани Александрова Мийкова – Търговска гимназия „Княз С. Търновски“, Стара Загора
Злати Станимиров Стоянов – Търговска гимназия „Княз С. Търновски“, Стара Загора

Категория „Студенти”

Диана Атанасова Кръстева , НБУ ,град София

Диана Маринова Петкова – ЕВУИМ , град Пловдив

Явор Евтимов Бачев , УНСС , град София

Илия Маринов Чaнгов , ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ , град Велико Търново

Соня Неделчева Цветкова , УНСС , град София

Йоана Даринова Донева , ИУ Варна

Божидар Иванов Иванов и Виолета Георгиева Щерева , УНСС , град София и Гьоте Университет , Франкфурт, Германия

Теменуга Георгиева Асенова , УНСС , град София

Биляна Пламенова Петкова , Международно Висше Бизнес Училище – София

Младен Младенов Печевски, СУ „Св. Климент Охридски“ , град София

Председател на Националното жури:

Проф. д-р ик. н. Нено Павлов

София, 3 юни 2017г.

, , , ,


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *